Hosting Design - [Bootstrap] (Unfinished)

Графичен, уеб дизайн и други.
Потребителски аватар
ErroNBlack
Member
Регистриран: чет мар 31, 2016 5:18 pm
Баланс: Locked

пон апр 04, 2016 11:54 am

Здравейте, бъдещи и текущи потребители. :)

Това е първият ми кодиран дизайн :D на bootstrap.
Дизайна не е кой знае какво, кодирал съм го като се практикувам и все още не съм добър кодер, но мога да кажа че дизайна е напълно responsive във всичките съвременни у-ва.

Дизайна не е довършен напълно, липсва фоотър и carousel-a (слайдъра) леко куца + може да има и грешки във кода му, но някой ден след като го довърша ще кача довършената версия .

Снимки няма да предоставям а направо Live demo .

Линк към демото : <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете><!-- m -->

Както се вижда няма кой знае какво, Header, slider, примерни планове за хостинг, социални бутони :) Бутоните са взети от glyphicon също и от Font Awesome, някой бутони като Order са от bootstrap. + има Pager най отдолу Left / Right.

Ами за сега, това е :)

Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете[/size]
Първият български гейминг форум със английско съдържание, в която ще намерите готови сървъри, плъгини, модове и всичко останало относно гейминг-а, също и интересни плъгини, уроци за "Open-Source" базираните CMS системи.
Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете

Потребителски аватар
DJ FaceHaxor. #
Junior Member
Регистриран: пет мар 25, 2016 11:26 pm

пон апр 04, 2016 7:09 pm

Добър е този Boostrap лично аз използвам такив със други теми.
Българсиките 'хостинг' компании използват същите :D

Потребителски аватар
ErroNBlack
Member

пон апр 04, 2016 11:25 pm

Версията му е 3.x.x на BS-то, целта на дизайна е да бъде напълно респонсив, както и целта на създаването му на " BS "
Във 1 бял ден ще довърша останалото и ще го кача наново :D
Първият български гейминг форум със английско съдържание, в която ще намерите готови сървъри, плъгини, модове и всичко останало относно гейминг-а, също и интересни плъгини, уроци за "Open-Source" базираните CMS системи.

Потребителски аватар
ErroNBlack
Member

нед юли 29, 2018 8:11 pm

Линк към новото демо :)

Тъй като имам много свободно време вече, може и да довърша дизайна скоро. :) Отново съм тук вече.

Отговори

Върни се в “Дизайн”

• Информация