Някой да помогне?

Всичко за системата wordpress.
Потребителски аватар
Alexx
Member
Регистриран: нед мар 27, 2016 7:22 pm
Баланс: Locked

пет апр 08, 2016 12:16 am

Здравейте, искам да знам как се изпозлва WordPress? искам да напрвия един сайт за цс, но не знам как избрах си от тука дизайн който ще ми помогне, просто ей така за кеф искам да го направия ? :) със всичко меню Начало,Форум,Сървъри,Банери,Контакти и т.н... :)
Помагам на всички хора в форума!
Скоро може да изпълнявам заякви за банери, логота и аватари.

Потребителски аватар
ob_start();
Newbie
Регистриран: вт апр 05, 2016 10:53 pm

пет апр 08, 2016 12:19 am

[quote="Alexx"]Здравейте, искам да знам как се изпозлва WordPress? искам да напрвия един сайт за цс, но не знам как избрах си от тука дизайн който ще ми помогне, просто ей така за кеф искам да го направия ? :) със всичко меню Начало,Форум,Сървъри,Банери,Контакти и т.н... :) [/quote]

Па нали беше гоуем експерт? :D :D :D :D :D :D

Потребителски аватар
Alexx
Member

пет апр 08, 2016 12:22 am

За, какъв експерт, ми говорите ?

Потребителски аватар
Alexx
Member

пет апр 08, 2016 12:54 am

@ ob_start - мисля че от тебе се научих :) "Па нали беше гоуем експерт?"
Гоуем ;) по грамотно неможа да го напишеш ако нямаш нищо общо с темата не пиши вече в тоя раздел.

Потребителски аватар
ErroNBlack
Member
Регистриран: чет мар 31, 2016 5:18 pm

пет апр 08, 2016 2:34 am

Мнение едно след друго е забранено да си го имаш в предвид следващия път, иначе наказвам с предупреждение !

1. Как се инсталира WordPress ? Видео Урок! -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете><!-- m -->
2. Как се инсталира WordPress Тема ? Видео Урок! -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете ... tml5=False</a><!-- m -->
3. Как да редактираме WordPress странички и т.н ? -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете ... tml5=False</a><!-- m -->
4. Предлагам ти, преди всичките уроци да гледаш този първи! -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете ... tml5=False</a><!-- m -->
5. Какво е WordPress? -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете><!-- m -->
6. WordPress България... -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете><!-- m -->
7. Можеш със 1 клик да инсталираш WordPress, ако си на платен хост и ако съдържа SiteBuilder.
8. Какво е SuteBuilder ? -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете ... s/?lang=bg</a><!-- m -->
9. NS1 предлагат, Softaculous – автоматичен инсталатор! Тоест със 1 клик можеш да инсталираш ужасно много системи като WordPress, ако нямаш нает хостинг вземи от NS1 ! -> <!-- m --><a class="postlink" href="Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете><!-- m -->
10. Преди да искаш помощ от някого, първо влез в Google.BG и напиши каквото ти трябва веднага ще ти излезе много резултати за това което търсиш, не мога да ти помогна просто не ми се занимава, А мога да те упътвам само както в този случай, давам уроци и се научаваш сам !
Отне ми няколко минути докато намеря тези уроци, а ако седнеш и ги научиш няма да питаш никого относно wordpress системата, защото вече ще знаеш за какво иде реч тази система, предлагам ти да седнеш на задника си и да гледаш внимателно уроците и внимателно да прочетеш :)
Първият български гейминг форум със английско съдържание, в която ще намерите готови сървъри, плъгини, модове и всичко останало относно гейминг-а, също и интересни плъгини, уроци за "Open-Source" базираните CMS системи.
Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете

Потребителски аватар
ob_start();
Newbie
Регистриран: вт апр 05, 2016 10:53 pm

пет апр 08, 2016 12:12 pm

[quote="Alexx"]@ ob_start - мисля че от тебе се научих :) "Па нали беше гоуем експерт?"
Гоуем ;) по грамотно неможа да го напишеш ако нямаш нищо общо с темата не пиши вече в тоя раздел.[/quote]

По принцип такива като теб, рядко възприемат реалното грамотно писане и иронията. В пъти по-грамотен съм от теб. :)
Отивай да си инсталираш WP и не пиши с хора, с които не трябва.

Потребителски аватар
Alexx
Member

пет апр 08, 2016 1:08 pm

@ErrorNBlack - Мерси, че ми помогна как а не като този потребител, да обижда и да се прави на отворен, темата ще бъде заключена!

Заключена

Върни се в “WordPress”

• Информация