[Продавам] Кодиран MC дизайн

Тук е мястото за да продадете, купите или замените нещо.
Потребителски аватар
Desperad0
Newbie
Регистриран: 10 мар 2016, 18:17
Баланс: Locked

10 апр 2016, 10:33

Продавам кодиран МС дизайн. Цена: 30 лв. 20 лв. Методи за разплащане, които приемам: Еконт, PayPal, Банков превод

Снимки + доказателство за притежание:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ErroNBlack
Member
Регистриран: 31 мар 2016, 17:18

10 апр 2016, 10:48

Добави също снимка от кодирания дизайн. Ако искаш можеш да сложеш watermark, не е проблем.
Първият български гейминг форум със английско съдържание, в която ще намерите готови сървъри, плъгини, модове и всичко останало относно гейминг-а, също и интересни плъгини, уроци за "Open-Source" базираните CMS системи.
Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете

Потребителски аватар
Desperad0
Newbie

10 апр 2016, 12:38

Ето снимка като кодиран:

Изображение

Потребителски аватар
VeyronNST
Junior Member
Регистриран: 04 мар 2016, 13:24

10 апр 2016, 13:35

Desperad0 много пари му искаш а тъй като му искаш много пари не показвай снимка на кодирания дизайн, а покажи самия код да видим как е защото може да е някакъв омазен код и после пича които ще го купи да си го бие в главата.

Потребителски аватар
Desperad0
Newbie

10 апр 2016, 13:39

Написал съм, че може и коментар по цената. Кода мога да ти кажа, че не е омазан и няма да го показвам.

Потребителски аватар
ErroNBlack
Member
Регистриран: 31 мар 2016, 17:18

10 апр 2016, 13:42

Не искам да ми покажеш кода ! Длъжен си да показваш доказателство, че е кодиран или в противен случай темата отива във кофа.
Ако ще да сложиш watermark или не, не ме интересува, мен ме интересува демото на кодирания дизайн, било то като снимка или live preview няма значение. Просто на черно и бяло трябва да има демо ! Имаш 24 часа да актуализираш първия пост, в противен случай темата заминава "Завинаги" !

Актуализирал си !
Първият български гейминг форум със английско съдържание, в която ще намерите готови сървъри, плъгини, модове и всичко останало относно гейминг-а, също и интересни плъгини, уроци за "Open-Source" базираните CMS системи.
Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете

Потребителски аватар
Desperad0
Newbie

20 юли 2016, 03:37

Нова цена: 20 лв.

Отговори

Върни се в “Купувам / Продавам / Заменям”

• Информация