[Продавам] Кодирани дизайни

Тук е мястото за да продадете, купите или замените нещо.
Потребителски аватар
FRK-NooB
Newbie
Регистриран: пет апр 15, 2016 1:59 am
Баланс: Locked

пет апр 15, 2016 2:50 pm

Ти явно не разбираш иронията. Не ти искам кирливите дизайни, като дори се съмнявам да си ги правил ти.[/size]

Потребителски аватар
VeyronNST
Junior Member
Регистриран: пет мар 04, 2016 1:24 pm

пет апр 15, 2016 3:01 pm

[quote="DJ FaceHaxor. #"][quote="VeyronNST"]Здравейте, продавам кодирани дизайни цена по-договаряне ако ви хареса нещо предлагаите цена

#Counter-Strike Design
Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете[/quote]

Това е системата на sHoRt ( Bulgaria-Play.INFO ) ( Не е рекалам) дизайна е на mastatekilla
Тука виждам лек едит.
Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете

Професионалиста, значи това като се използват подобни изображения какво прави че дизайна е негов аиде моляти се не се прави на много голям и къде пише че това е система това е дизайн, но явно не правиш разлика между дизайн и система това е системата на ShorT чуваш ли се .... дори можеш да питаш x7 аз съм собственика на Bulgaria-PLAY.INFO аз му пратих системката която сглобихме с михаела....
Но тъй като се раждате професионалисти много знаете просто от думи и истина ще се затапвате.. 'поредното пишлегарче' ако иска модератор дами смали името но ми писна от това лапенце само с хеит към мен

Потребителски аватар
DJ FaceHaxor. #
Junior Member
Регистриран: пет мар 25, 2016 11:26 pm

пет апр 15, 2016 6:16 pm

[quote="VeyronNST"][quote="DJ FaceHaxor. #"][quote="VeyronNST"]Здравейте, продавам кодирани дизайни цена по-договаряне ако ви хареса нещо предлагаите цена

#Counter-Strike Design

Това е системата на sHoRt ( Bulgaria-Play.INFO ) ( Не е рекалам) дизайна е на mastatekilla
Тука виждам лек едит.

Професионалиста, значи това като се използват подобни изображения какво прави че дизайна е негов аиде моляти се не се прави на много голям и къде пише че това е система това е дизайн, но явно не правиш разлика между дизайн и система това е системата на ShorT чуваш ли се .... дори можеш да питаш x7 аз съм собственика на Bulgaria-PLAY.INFO аз му пратих системката която сглобихме с михаела....
Но тъй като се раждате професионалисти много знаете просто от думи и истина ще се затапвате.. 'поредното пишлегарче' ако иска модератор дами смали името но ми писна от това лапенце само с хеит към мен
[/quote]

Хаха много се се филмирай .
Относто дизайна на MIneCraft незнам как си се сдобил със него ,но лично го е правил | SIMEONOFF /RUS/ ™ .
Той е от Пловдив каза ,че знае във кое училище учиш и утре ще си поговорите май ...
Също така каза да не използва Ctrl+S !

Потребителски аватар
theflori
Newbie
Регистриран: вт мар 22, 2016 11:24 pm

пет апр 15, 2016 8:12 pm

[quote="VeyronNST"]Здравейте, продавам кодирани дизайни цена по-договаряне ако ви хареса нещо предлагаите цена
#Counter-Strike Design
Дизайн ? И е твой ? Не ме размивай.... Дизайна е на masterkilla, малко си редактирал хедъра и "мой дизайн". Идеални сте продължавайте в същия дух! ;) [/size]

Потребителски аватар
ErroNBlack
Member
Регистриран: чет мар 31, 2016 5:18 pm

пет апр 15, 2016 10:32 pm

Имаш 24 часа, за да посочиш автора на дизайна ! В противен случай темата ти отива във кофа...
Първият български гейминг форум със английско съдържание, в която ще намерите готови сървъри, плъгини, модове и всичко останало относно гейминг-а, също и интересни плъгини, уроци за "Open-Source" базираните CMS системи.

Потребителски аватар
Master Madman
Member
Регистриран: чет апр 07, 2016 8:31 pm

пет апр 15, 2016 11:46 pm

Автора със сигурност не е той. ;)

Потребителски аватар
VeyronNST
Junior Member
Регистриран: пет мар 04, 2016 1:24 pm

съб апр 16, 2016 11:45 am

Добре къде видяхте да пише че дизайна съм го правил аз това че mastetekilla е давал идей, и е помогнал малко не го прави негов дизайн дизайна го имам само аз ако някои друг мисли че го има да пише ... :*

Потребителски аватар
Martin Yakimov
Junior Member
Регистриран: ср мар 30, 2016 10:13 am

пон май 09, 2016 7:07 pm

Имали още интерес към дизайните или да заключвам?

Отговори

Върни се в “Купувам / Продавам / Заменям”

• Информация