Помощ за стил

Тук пускайте вашите заявки и проблеми.
Потребителски аватар
ToshkoIvka33
Junior Member
Регистриран: пет апр 15, 2016 9:44 am
Баланс: Locked

вт апр 26, 2016 6:47 pm

[quote="Buzdrev"]Може този стил да не поддържа този вид captcha.[/quote]
А как да сложа ReCaptcha на гугъл?

Потребителски аватар
xvi
Администратор
Администратор
Регистриран: пет яну 15, 2016 6:20 am

вт апр 26, 2016 6:51 pm

От настройките в админ панела там където избираш коя captcha да използваш, избираш reCaptcha. По начало няма да е активна, но като я избереш цъкаш на Configure, ще те вкара в меню където трябва да въведеш public key и secret key. Отваряш Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете, цъкаш на Get reCaptcha, логваш се там, пишеш домейна на сайта и трябва да ти даде тези два key-a, които трябва да въведеш в админ панела, след като го направиш, ще може да избереш опцията reCaptcha да ти е активна.
Titan

Потребителски аватар
ToshkoIvka33
Junior Member

вт апр 26, 2016 6:56 pm

[quote="Buzdrev"]От настройките в админ панела там където избираш коя captcha да използваш, избираш reCaptcha. По начало няма да е активна, но като я избереш цъкаш на Configure, ще те вкара в меню където трябва да въведеш public key и secret key. Отваряш Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете, цъкаш на Get reCaptcha, логваш се там, пишеш домейна на сайта и трябва да ти даде тези два key-a, които трябва да въведеш в админ панела, след като го направиш, ще може да избереш опцията reCaptcha да ти е активна.[/quote]
Аз имам ключовете, но ми изписва това:

Потребителски аватар
xvi
Администратор
Администратор
Регистриран: пет яну 15, 2016 6:20 am

вт апр 26, 2016 7:01 pm

Нещо бъркаш, изтрий сайта от гугъл и го регистрирай на ново, за да ти даде кейовете отново.
Titan

Потребителски аватар
ToshkoIvka33
Junior Member

чет апр 28, 2016 10:07 pm

[quote="Buzdrev"]Нещо бъркаш, изтрий сайта от гугъл и го регистрирай на ново, за да ти даде кейовете отново.[/quote]
Благодаря много. Оправих се! :)

ПС. А как мога да оправя това:

BBCodes ми са показани, но не се виждат:

Изображение

Отговори

Върни се в “Заявки и Проблеми”

• Информация