Редакция на Freezer Zombie

Всичко свързано с AMX mod (X), плъгини, проблеми с плъгини, заявки и тн.
Потребителски аватар
MuHaBaM
Member
Регистриран: ср май 25, 2016 12:50 pm
Баланс: Locked

съб авг 13, 2016 1:40 pm

Здравейте! Бях пуснал тема в c*-**.****, но и така не ми отговориха...

Да преминем към темата!

И така.. Ако може да ми направите способноста на зомбито, което замръзява, да се ползва след prep time, защото зомбитата ги замръзяват, когато строят и все трябва да им махам правата.. Извинявам се, ако не сте разбрали нещо..
И ако може да ми кажете как става магията, за да може вече сам да се справям с такива работи. ;)

Потребителски аватар
MuHaBaM
Member

съб авг 13, 2016 2:26 pm

[quote="TheRedShoko"][/quote]

Ако може да кажеш как го направи ще съм ти благодарен.. 8-)

Потребителски аватар
TheRedShoko
Member
Регистриран: пет мар 25, 2016 2:54 pm

съб авг 13, 2016 2:53 pm

forward-a FM_CmdStart. При проверката за зомби класа, добавяш проверка дали е build_phase или prep_phase. Има готови нативи от мода.

P.S. Не си прави труда да пускаш теми там... Най-много да пише някой отворко като OciXCrom, който не разбира...

Потребителски аватар
MuHaBaM
Member

съб авг 13, 2016 3:07 pm

[quote="TheRedShoko"]forward-a FM_CmdStart. При проверката за зомби класа, добавяш проверка дали е build_phase или prep_phase. Има готови нативи от мода.

P.S. Не си прави труда да пускаш теми там... Най-много да пише някой отворко като OciXCrom, който не разбира...[/quote]

Ааа.. Вече разбрах как става "магията"!! Благодаря ти наистина!

П.С. - вече там няма пускам теми... +Тоя отворко Sail взе ма дразни.. Дано администратора да пусне кандидатури за някъв ранк... Вече може да заключите, благодаря още веднъж!

Отговори

Върни се в “AMX Mod (X)”

• Информация