Проблем с форума! (Грешка 500)

Всичко свързано с phpBB3!
Потребителски аватар
Alexx
Member
Регистриран: нед мар 27, 2016 7:22 pm
Баланс: Locked

нед ное 06, 2016 3:09 pm

Здравейте, значи инсталирах си едно форумче... и какво да видя грешка 500 от сега казвам който ми пише че бъркам някъде ще му кажа че не бъркам никъде не съм сбъркал нищо!!!!!!!!!
The Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете page isn’t working

Трябва да си влязъл в системата, за да можеш да виждаш линковете is currently unable to handle this request.
HTTP ERROR 500
Помагам на всички хора в форума!
Скоро може да изпълнявам заякви за банери, логота и аватари.

Потребителски аватар
xvi
Администратор
Администратор
Регистриран: пет яну 15, 2016 6:20 am

нед ное 06, 2016 3:17 pm

Щом грешката се появява веднага след инсталацията на форума, изрий форума и датабазата. Изтегли последната версия 3.1.10 от официалния сайт на phpbb. Качваш форума в директорията в която искаш да инсталираш и не барай нищо друго по него, не слагай нито български език нито някакви екстеншъни, просто чист форум. Отвори install директорията инсталирай и виж какво ще се получи.
Titan

Потребителски аватар
Alexx
Member

нед ное 06, 2016 4:08 pm

[quote="Buzdrev"]Щом грешката се появява веднага след инсталацията на форума, изрий форума и датабазата. Изтегли последната версия 3.1.10 от официалния сайт на phpbb. Качваш форума в директорията в която искаш да инсталираш и не барай нищо друго по него, не слагай нито български език нито някакви екстеншъни, просто чист форум. Отвори install директорията инсталирай и виж какво ще се получи.[/quote]
Добре, не знам но ти си магичен... с програмирането стана човек, ако сложа Български език и екстеншъни? и стил, няма да му се появи грешката 500? нали иначе благодаря ти :)
Installed language packs
British English * British English en 47 Delete
Bulgarian Български bg 0 Delete
Как да го сложа? сега?

Потребителски аватар
ElitePower
Junior Member
Регистриран: чет апр 07, 2016 9:19 pm

нед ное 06, 2016 5:21 pm

Къв хост използваш?

Потребителски аватар
Alexx
Member

нед ное 06, 2016 9:35 pm

[quote="ElitePower"]Къв хост използваш?[/quote]
Платен, но аз вече се оправих:
[quote="Buzdrev"]Щом грешката се появява веднага след инсталацията на форума, изрий форума и датабазата. Изтегли последната версия 3.1.10 от официалния сайт на phpbb. Качваш форума в директорията в която искаш да инсталираш и не барай нищо друго по него, не слагай нито български език нито някакви екстеншъни, просто чист форум. Отвори install директорията инсталирай и виж какво ще се получи.[/quote]
Но за сега не знам как да сложа БГ език в самият форум :)

Потребителски аватар
xvi
Администратор
Администратор
Регистриран: пет яну 15, 2016 6:20 am

нед ное 06, 2016 9:57 pm

В language папката намираща се в главната директория на форума разархивираш този архив:
bg.rar
(212.63 KиБ) Свален 54 пъти
След това от Админ панела отиваш на customize от там на language packs, там ще ти се появи бг езика. Инсталираш го и отиваш General->Board Settings и задаваш от там бг език.
Titan

Потребителски аватар
Alexx
Member

нед ное 06, 2016 10:05 pm

Благодаря че ми помогнахте ще ви черпа една биричка :) Поздрави, Алекс Георгиев може вече да слагате ЛОК! и да отива в архива ако трябва :) Благодаря на всички особено на Buzdrev.

Заключена

Върни се в “phpBB3”

• Информация