Counter-Strike в българия умря ли ?

Всичко за Counter-Strike 1.6.
Потребителски аватар
Alexx
Member
Регистриран: нед мар 27, 2016 7:22 pm
Баланс: Locked

пон ное 07, 2016 9:02 pm

За мен CS няма да умре никога, винаги ще се играе. Всеки казва, че CS 1.6 замира, защото всеки срещнат е с помощно средство, най-често aim dll/cfg, wallhack и тем подобни. Всеки почва CS:GO дори незнам защо.. За мен 1.6 си е доста по-добре. Вярно е, че в CS:GO има по-малко хакери, но пък в 1.6 няма да се ядосваш. Например ако в CS:GO някой лефтне например или тролва или нещо от сорта - тогава ще се изнервиш, пада ти ранка и т.н! В 1.6 няма такива неща. Затова както винаги аз си цъкам mix или 5-ци с клана ми и няма хакери. Играе се в GameServers там има защита против wallhack и т.н! По темата има доста хубави вериги на 1.6 все още, които ще стоят поне още 5-10 години и няма да се разпаднат така да кажем.
Помагам на всички хора в форума!
Скоро може да изпълнявам заякви за банери, логота и аватари.

Потребителски аватар
Monk
Newbie
Регистриран: чет май 05, 2016 11:21 pm

пон ное 14, 2016 5:08 pm

В България повечето лапенца тръгват да правят вериги без хал хабер или играят с хакчета-макчета и кефа се разваля, докато в другите страни се цъка с пълна пара.

Потребителски аватар
SuPP3R* | ST@R
Newbie
Регистриран: нед ное 13, 2016 1:09 pm

пон ное 14, 2016 8:04 pm

Съгласен сам със monk но със alex 1.6 няма да умре никога хубово хакери има но има и админи които ще банват за мен цс 1.6 няма да замине поне още 50 години

Потребителски аватар
Alexx
Member

пон ное 14, 2016 8:28 pm

[quote="Monk"]В България повечето лапенца тръгват да правят вериги без хал хабер или играят с хакчета-макчета и кефа се разваля, докато в другите страни се цъка с пълна пара.[/quote][quote="SuPP3R* | ST@R"]Съгласен сам със monk но със alex 1.6 няма да умре никога хубово хакери има но има и админи които ще банват за мен цс 1.6 няма да замине поне още 50 години[/quote]
Е да но в сървърите всички админи се правият на отворени като имат някакви шибани права да го нарека.

Потребителски аватар
SuPP3R* | ST@R
Newbie
Регистриран: нед ное 13, 2016 1:09 pm

вт ное 15, 2016 2:45 pm

Прав си но аз съм админ но не се правя ти така мен обиждаш но не всички админи са лоши

Потребителски аватар
Alexx
Member

вт ное 15, 2016 4:28 pm

[quote="SuPP3R* | ST@R"]Прав си но аз съм админ но не се правя ти така мен обиждаш но не всички админи са лоши[/quote]
не съм казал за теб а такива който се си позволяват с правата си, нищо лошо за теб не съм казал то и аз съм админ :)

Отговори

Върни се в “Counter-Strike 1.6”

• Информация