Заявка за admin prefix (manuadd)

Всичко свързано bukkit/spigot сървър платформите, плъгини, проблеми с плъгини, заявки и тн.
Потребителски аватар
SuPP3R* | ST@R
Newbie
Регистриран: нед ное 13, 2016 1:09 pm
Баланс: Locked

пон ное 28, 2016 3:42 pm

Искам префикс със командата manuadd и да има добавено

Owner - all prava
Admin - Ban kick slay mute
Buder - mute
VIP+ - kick slay mute
VIP - kick slay
ChatHelper - mute ban
Member - Това е потребител в случея

Ако можете ги направете или намерете съм много благодарен

Потребителски аватар
xvi
Администратор
Администратор
Регистриран: пет яну 15, 2016 6:20 am

пон ное 28, 2016 6:31 pm

Това се нарича плъгин (Essentials Group Manager), мога да ти го направя това е най-лесното, но трябва да ми кажеш на коя версия е сървъра на който ще работи плпъгина.
И както казах това е най-лесното да се направи, след това всяка различна група (owner, admin и тн.) има различни права, поне така е в повечето сървъри и така трябва да бъде. Kато например owner има всички права; админ има ban,mute и др. докато member има нормалните права като back, tpa, spawn и др, но няма команди предназначени за admin като ban и mute. Всяка една команда се добавя като отделен ред в конфига на плъгина, и трябва сам да си ги настроиш, защото аз незнам какви права искаш да има админ-а или мембър-а, може и аз да ти го направя, но ми трябва подробен списък с всяка команда, за коя група да е активна и за коя не, но по-добрия вариант е сам да си го направиш, не е никак сложно след като го разбереш.
Titan

Потребителски аватар
AquaVadis
Newbie
Регистриран: пон ное 14, 2016 6:52 pm

пон ное 28, 2016 6:39 pm

Здравей, препоръчвам ти да направиш Essentials Group Manager да бачка с mysql(което е доста трудно) или просто използвай подобен плъгин, който поддържа mysql като PEX или zPermissions.

Потребителски аватар
SuPP3R* | ST@R
Newbie
Регистриран: нед ное 13, 2016 1:09 pm

пон ное 28, 2016 8:03 pm

[quote="Buzdrev"]Това се нарича плъгин (Essentials Group Manager), мога да ти го направя това е най-лесното, но трябва да ми кажеш на коя версия е сървъра на който ще работи плпъгина.
И както казах това е най-лесното да се направи, след това всяка различна група (owner, admin и тн.) има различни права, поне така е в повечето сървъри и така трябва да бъде. Kато например owner има всички права; админ има ban,mute и др. докато member има нормалните права като back, tpa, spawn и др, но няма команди предназначени за admin като ban и mute. Всяка една команда се добавя като отделен ред в конфига на плъгина, и трябва сам да си ги настроиш, защото аз незнам какви права искаш да има админ-а или мембър-а, може и аз да ти го направя, но ми трябва подробен списък с всяка команда, за коя група да е активна и за коя не, но по-добрия вариант е сам да си го направиш, не е никак сложно след като го разбереш.[/quote]

Съръвр версия 1.9 (buzdrev ако може някой плугин да дадеш съм много благодарен)

Потребителски аватар
xvi
Администратор
Администратор
Регистриран: пет яну 15, 2016 6:20 am

пон ное 28, 2016 8:55 pm

Готов е плъгин-а, само разархивирай архива в папка plugins на сървъра ти, пускаш го и си готов.
Групите можеш да ги променяш от groupmanager/worlds/world/groups.yml
GM_1.9.rar
(130.94 KиБ) Свален 41 пъти
Titan

Отговори

Върни се в “Bukkit / Spigot”

• Информация