Предложение за нов домейн

Всичко свързано с интернет пространството.
Потребителски аватар
ToshkoIvka33
Junior Member
Регистриран: 15 апр 2016, 09:44
Баланс: Locked

28 дек 2016, 12:54

Здравейте, приятели. Днес реших да променя името на своя форум, защото с това, което сме в момента, няма свободни места. Бих искал да Ви помоля да споделите вашите идеи за новото име. За в момента аз съм замислил няколко на брой, но всеки може да изкаже своето мнение и също така името трябва да се запомня лесно, да се намира, да се харесва на хората и т.н. Благодаря на всеки, който се е отзовал! :)

Нашето име е: WebCommunity

[offtopic]web-community.info/.eu
webnational.net/.org/.info/.eu
webselect.org
bridgeweb.eu
webaction.info
bestacademy.eu
academyweb.info
academystuff.com/.net/.org/.info/.eu
academyworld.org/.info/.eu
academypack.net/.org/.info/.eu[/offtopic]

Потребителски аватар
xvi
Администратор
Администратор
Регистриран: 15 яну 2016, 06:20

28 дек 2016, 13:42

От изброените на мен лично ми допада най-много - web-community.info/.eu
Titan

Потребителски аватар
Bupyc
Newbie
Регистриран: 23 май 2016, 20:33

28 дек 2016, 17:02

[quote="Buzdrev"]От изброените на мен лично ми допада най-много - web-community.info/.eu[/quote]
И аз съм на това мнение .info е добре като се има в предвид твоя форум и неговото съдържание.

Потребителски аватар
Master Madman
Member
Регистриран: 07 апр 2016, 20:31

29 дек 2016, 16:04

Според мен пък изобщо не е уместно да искаш други хора да ти предлагат домейн имена. Ти ако си решил да правиш проект, би трябвало да си намислил свое си име и какво точно ще има в този проект.
Тук е момента да ти напиша какво точно мисля лично за твоя проект и идеята му като цяло.
Аз съм на мнение, че с този домейн ще си дадеш парите излишно, защото този проект, вярвай ми няма да има просперитет и това не го пиша с цел да се заяждам, а защото е така.
Има далеч по-развити български форуми. Милиш ли, че някой ще влезе в твоя форум да търси помощ, при положение, че не си много навътре в тези неща, да не говорим, че не си професионален програмист, нито пък аз съм такъв.
Но това не е от такова голямо значение, самия факт, че няма да има бъдеще е достатъчно.
Аз на твое място имам далеч по-смислени проекти и биха се развили, но към момента нямам времето да осъществя тези неща, но ти имаш това време. А за идеите можеш да ми пишеш лично. :)
//
Последна промяна от Master Madman на 06 яну 2017, 00:30, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “Интернет”

• Информация